Květen 2011

Pohodová sobota :))

21. května 2011 v 12:09 | Nastík~ |  Daily Life


Zdravím, včera pohodový pátek dneska nejspíš sobota ;)) doma přes týden skoro vůbec nejsem furt někde lítám a spím :D musím uklíte a rodiče ...dneska beuty day !! :)) jinak nic nového se neděje ;) tenhle týden máme pořád zvlášní rozvrh ;) takže zase nebudu doma a bude zase lítat, nejspíš se sejdem s Terezkou ♥ už sme se dlouho neviděli :( tak se zatim mějte a krásnou sobotu přeji :))

Wednesday

18. května 2011 v 18:09 | Nastík~ |  Daily Life


znáte ten pocit, když vám nic nechybí ? tak takový byl dnešek ;) škola do 12 pak nákupy ( nikdy nechoďte s klukem vybírat boty :D:D)) pak s Natálkou kafčo a posezení ;))) proště sem zase v pohodě ;) a koupila sem si nové tričko tažke mám radost :D))) a jak se máte Vy ? :))

California King Bed [Rihanna]

17. května 2011 v 16:29 | Nastík~ |  Music

I need it !

14. května 2011 v 13:50 | Nastík~


Můj nákup toho týdne, moc času nebylo takže vynahradím si to příští týden ;):D
Jinak mám se fájn, ale nestíhám takže se omlouvám, příští týden bude zvláštná rozvrh kvůli maturitám no jako hrozně mi vadí mít jen 3hodiny :D:D A jak se máte vy ? :)))Teď a tady !

12. května 2011 v 16:19 | Nastík~ |  Daily Life

Až dnes sem přijela domů, od úterka sem nebyla doma...ale stalo to za to ;) bylo to úžasné dny....Zítra zž je díky bohu pátek, a příští týden bude zvláštný rozhvr tak nevím jak to bude...ale už cítím prázdniny a uživam si každý den, každou chvilku tepla! :) Tak to je článek, který zděluje že tu nebudu každý den, není prostě čas ;)

Svět je obrovský! najdi si svůj

7. května 2011 v 14:40 | Nastík~


Každý sme jiný, každý osobotí, každý něco máme a po něčím neustálé toužíme. Doufáme, sníme přejem si. Každý potřebujem přátelé, rodinu a lásku ;) Každý ja svůj osub moje věc, můj nároz myslím si že už to máme nalinkované a už to nemůžeme nějakým způsobem změnit. Dneks asem si četla charekterictiku svého znamení a válila sem oči je to asi na 4stránnky a všechno sedělo do puntiku až mě to překvapilo. Ani nevím co chci timhle článekem vyjadřit asi jen to, jestli něco chem a budem se snažit, tak to dostanem ;) sice sem řekal, že máme všechno nalinkované to jo, ale je na nás jakou cestu si zvolíme tu kratší nebo tu delší. Nikdy nic neplánujte žijte spontálně to je nejlepší. Je to dané jestli se narodime v Česku, Urugway nebo v VB, jestli budem bohaté nebo chudé. tak buďte vděčné za všechno co máme ;) a uživejte si toho každým rokem, měsícem, týdnem, dnem, hodinou, minutou, sekundou ;) A když to bude nějaká negativní věc tak si řeknete, není všem dnům konec může být líp nebo co se má stát stane se. A je to SAKRA prvda ;) Zase můj spontalní chvilkouvej článek, plný pocity a náhleho zdělení :D))) tak snad si to někdo přečtě a dámy ( a páni) buďte štastní zasloužite si to ;)

Inspiration from foreign countries

3. května 2011 v 19:39 | Nastík~Španělsko, Angli, Francie, Rusko, USA....
Enjoy it ;)

Omluva :(;)

2. května 2011 v 17:59 | Nastík~ |  Daily Life


Moc se omlouváma zároveň zdravím, ale teď vážně nemám čas všechno stíhat to se nedá..teď sem po dlouhé době zase doma ;) a dneska bohužel tu zas nebudu učení a zítřek toho mám fakt hodně zítra se tu určitě stavím tak se zatím mějte krásně ;)